گفتم؛دوست عزیز!شما خیلی راحت می گویی گذشته را کنار بگذارم و به اکنون فکر کنم ولی من به  این حرف روانشناسانه ی شما معتقد نیستم که همه را از دورترین تا نزدیکترین با یک نسخه درمان می کنند من که در کویر زاده شدم روحیه و خلق و خوی متفاوت تری نسبت به کسی دارم که در شمال و یا در شهر بزرگ به دنیا آمده،پس با تک نسخه ی شما نمی توانم موافق باشم!از طرفی من با درد و رج و شادی های گذشته بزرگ شدم حتی اگه بخواهم نیز گذشته من رو رها نخواهد کرد!

دوستم لبخندی زد و گفت؛تو اگر از داشته های فعلی لذت ببری و شاکر باشی و به اکنون فکر کنی و گذشته رو نشخوار نکنی،چسب چند قلوی گذشته وا می گیرد و تو را رها خواهد کرد حرف بنده این است که می شود استوار بود و لبخند زد و خم به ابرو نیاورد گرچه در درای عمر، توانایی ها کم می شوند اما این انسان این موجود دو پا توانایی های فوق العاده ای دارد که می تواند در فراز و فرودِها کاری کند کارستان چه می گویم؟کارهایی کند کارستان،

انسان می تواند بر زمان تأثیرگذار باشد

می تواند در لایه لایه های زندگی اش هر روز چون گیاه خوش عطر، با  رویش و طراوت و پر خاصیت باشد و حداقل نیش و  زخم نزند و زخم نبیند.

می تواند نگاه خوبی به زندگی داشته باشد و درحال زندگی کند و با تلاش و  تفکر و توکل، پیشرفت کند

می تواند آینده ای خوب، برای خود و نسل های بعدی رقم بزند همانگونه که می تواند بجا آن که به فراز بیندیشد تن به فرود دهد و در زیر چرخ روزگار نابود شود

می تواند با امید به فردایی بهتر از آن چه که هست به آنچه که باید باشد بیندیشد،همانگونه که می تواند.

ادامه دارد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ بپرس روانشناس خوب آزادافزار-درباره لینوکس و نرم افزار های آزاد نوازنده ی ایرانی afkfcom آقای انشا نودهشتيا همیشه مختاری که باورت را تغییر دهی و آینده‌ای متفاوت را برگزینی... اوزون تراپی